آزادگان نكا
پايگاه اطلاع رساني هيئت آزادگان شهرستان نكا 
نويسندگان
طراح قالب
پيوندهای روزانه

جدیدترین خبر از ماده 13

خبر خوشی فعلا وجود ندارد صبر داشته باشید!

پرداخت بخشی از ماده 13 در بهمن امسال مستند نیست!!!

پیرو تماس های متعدی که با منابع مطلع از دیروز داشتیم ابتدا با تایید اولیه پرداخت خبر ماده 13 در بهمن باورمان شد که خبر درستی در راه است بخصوص اینکه کارشناسان با امیدواری از امکان تایید خبر در فردا یعنی امروز صحبت کردند،ولی ازدیروز که خبر پرداخت نیمی از باقیمانده مطالبات ماده 13 در بهمن ماه امسال را پیگیری کردیم هیچ مستندی که قابل استناد باشد پیدا نشد.

خبر این بود که نیمی از بقیه مطالبات ماده 13 در بهمن و نیمی دیگر بصورت سهام بانک بهمن پرداخت خواهد شد و مستند این خبر هم موافقت وزیر امور اقتصاد و دارایی عنوان شده بود ولی طبق اظهار نظر بعضی کارشناسان مربوطه اصلا موافقت یا عدم موافقت وزیر امور اقتصاد و دارایی دخالتی در این مسئله ندارد،طبق اظهار نظر این کارشناس حتی اختصاص سهام بانک ملت برای نیمی دیگر نیز مستندی ندارد و تنها شنیده ها حاکی از اختصاص سهام کم اهمیت بانک دی به نیمی از مطالبات بوده است نه بانک ملت که حتی برای سهام  بانک دی هم مستندی نیست!!!.

اما گرچه از این زاویه امیدی وجود ندارد ولی معمولا متمم بودجه در برج ده صورت می پذیرد ،با بودجه فعلی بسیار ضعیف است که یک ریال حتی به مطالبات آزادگان اختصاص داده شود ولی در متمم بودجه که غالبا در برج 10 صورت می پذیرد امکان اختصاص بخشی از بودجه به این مطالبات وجود دارد که البته هیچ الزامی برای دولت در این مورد وجود ندارد .

متاسفانه تصور ما از خبر خوشی که قرار بود امروز به شما بدهیم خیلی هم درست نبود و احتمال پرداخت بقیه مطالبات در بهمن ماه بسیار ضعیف می باشد.

بهر حال باز هم تاکید می شود که اگرچه اطلاعات نشان می دهد که در بین دوستان آزاده در سالن های وزراتخانه ها این مطلب منتشر شده است ولی تاکنون هیچ سیاهه و مستندی برای آن وجود ندارد.

[ سه شنبه بیست و یکم آذر ۱۳۹۱ ] [ 23:35 ] [ azadeneka ]
.: Weblog Themes By salehon :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب

 گالری عکس object type="application/x-shockwave-flash" data="http://mz2010.persiangig.com/Tools%20ZM/Music%20Player/dewplayer.swf" width="180" height="20" id="dewplayer" name="dewplayer">